17 | Magistris Marco | FC Täuffelen |
| Sager Gabriel | FC Länggasse |
| Teixeira Dos Santos Tiago Andre | FC Zollikofen |
14 | Mathez Grégoire | FC La Neuveville-Lamboing |
| Menétrey Michel | FC Ins |
| Romasanta Celso | FC Ins |
13 | Kocher Dominik | FC Ins |
| Zanoni Jann | FC Länggasse |
12 | Schleiffer Kevin | FC La Neuveville-Lamboing |
| Schroff Chris | FC Länggasse |
11 | Huber Kim | FC Nidau |
| Persichini Luca | FC Orpund |
| Selvarajah Piratheep | FC Regensdorf |
10 | Ajgeraj Bujar | FC Zollikofen |
| Ermel Kay | FC Grünstern |
9 | Balsiger Rodrigo | FC Länggasse |
| Hegg Mike | FC Grünstern |
8 | Goxhufi Reshad | FC Länggasse |
| Lando Bruno | FC Aurore Bienne |
| Sathananthan Nishath | Kurdischer FC Solothurn |
7 | Almeida Silva Edgar | FC Länggasse |
| Fleury Yvano | FC Biel-Bienne 1896 |
| Zingg Michael | FC Täuffelen |
6 | Callakaj Drenit | FC Länggasse |
| Fontana Sasha | FC Ins |
| Gfeller Leandro | SV Lyss |
| Pahud Noah | FC Zollikofen |
5 | Aeschlimann Steve | FC La Neuveville-Lamboing |
| Fries Perez | FC Täuffelen |
| Galati Nicola | FC Stella Azzurra |
| Heuer Timon | FC Grünstern |
| Lopez Luan | FC Walperswil |
| Rappo Mauro | FC Grünstern |
| Salzmann Matthias | SC Grafenried |
| Schläpfer Jonas | SC Grafenried |
| Zingg Lukas | FC Täuffelen |
4 | Campos Frederico | SC Radelfingen |
| Etzensperger Luca | FC Ins |
| Leuenberger Jan | SV Lyss |
| Martella Marco | FC Biel-Bienne 1896 |
| Schmutz Luca | FC Ostermundigen |
| Schwab Yannik | FC Ins |
| Sljivar Enis | FC Grünstern |
| Thomi Gavin | FC Täuffelen |
| Tüscher Florian | SC Grafenried |
| Wyssbrod Marco | FC Grünstern |
| Zuber Thierry | FC Länggasse |
3 | Arboit Luca | FC Ostermundigen |
| Barry Alpha Yagouba | FC Täuffelen |
| Boss Dominic | FC Täuffelen |
| Bucher Samuel | FC Nidau |
| Cerda Leones Janis | FC Ostermundigen |
| Droux Christian | FC La Neuveville-Lamboing |
| Gil Jonathan | SV Lyss |
| Lutz Philipp | SV Lyss |
| Milos Bruno | FC Zollikofen |
| Niederhauser Jonas | FC La Neuveville-Lamboing |
| Olivieri Alexandre | FC Azzurri Bienne |
| Pinto Alves Helder Miguel | FC Täuffelen |
| Schmidt Jonas | SC Grafenried |
| Spielmann Marco | SC Grafenried |
| Vaira Luca | FC Azzurri Bienne |
| Wassamba Kevin | FC Aurore Bienne |
| Zesiger Yanick | FC Ins |
2 | Agudin Sandro | FC Biel-Bienne 1896 |
| Birkhofer Marco | SC Aegerten Brügg |
| Bocevski Sasha | FC Etoile Biel |
| Böhlen Cyrill | FC Kirchberg |
| Colaprete Marco | CS Lecce |
| Collaviti Luca | SV Lyss |
| Da Silva Teixeira Carlos Manuel | FC Ostermundigen |
| Diane Aboubacar | FC Blue Stars ZH |
| Fersino Daneo | FC Azzurri Bienne |
| Genovese Mirco | FC Länggasse |
| Grünig Nicola | FC Grünstern |
| Häberli Stefan | FC Täuffelen |
| Hofer Charles | FC La Neuveville-Lamboing |
| Hunkeler Markus | FC Länggasse |
| Iorio Sebastiano | CS Lecce |
| Ismajli Ervin | SC Worb |
| Karimi Shamshir | FC Madretsch |
| Lardo Giordano | FC Biel-Bienne 1896 |
| Loher Julian | FC Täuffelen |
| Luder Christian | FC Nidau |
| Messerli Robin | FC Täuffelen |
| Onay Mehmet Akif | FC Grünstern |
| Racine Anthony | FC La Neuveville-Lamboing |
| Raso Sandro | FC Ostermundigen |
| Schnider Mathias | FC Nidau |
| Siddique Benjamin | FC Nidau |
| Thevarajah Thuvarakan | SV Lyss |
| Weder David | FC Grünstern |
| Wolfinger Fabio | FC Balzers |
| Zürcher David | FC Ins |
1 | Asante Jesse | FC Aurore Bienne |
| Baumann Fabian | SV Lyss |
| Bejjani Chidi | CS Lecce |
| Berihu Solomon | FC Steffisburg |
| Boccadamo Ludovico | CS Lecce |
| Bollinger Jamil | FC La Neuveville-Lamboing |
| Borriello Francesco | CS Lecce |
| Caratti Leonardo | FC Nidau |
| Casamayor Cesar | FC Nidau |
| Cascini Stefano | FC Zollikofen |
| Catanese Lars | SC Aegerten Brügg |
| Ceka Besnik | SC Jegenstorf |
| Claro Jesus | FC Stella Azzurra |
| Cordeiro Galvano Yally | SV Lyss |
| Cutrone Raffaele | FC Stella Azzurra |
| Devaux Manoah | FC La Neuveville-Lamboing |
| Di Caro Antonio | SV Lyss |
| Ferreira Santos Micael | SV Lyss |
| Fraschina Luca | FC Grünstern |
| Günter Roman | SC Grafenried |
| Hämmerli Nicola | FC Täuffelen |
| Hausammann Lukas | SC Grafenried |
| Hegg Kilian | FC Grünstern |
| Jasari Bardh | FC Länggasse |
| Jenni Adrian | FC Täuffelen |
| Jenni Christian | SC Grafenried |
| Kammermann Marco | FC Ins |
| Kanagarajah Neruban | SV Lyss |
| Krapf Robin | SC Jegenstorf |
| Krasniqi Andor | FC Bolligen |
| Kredtke Sven | FC Zollikofen |
| Llulleci Bleron | FC Zollikofen |
| Mainga Joaquim Rafael | SV Lyss |
| Martella Mauro | CS Lecce |
| Martinez Miguel | FC Kirchberg |
| Matellica Marco | SC Münchenbuchsee |
| Mathez Alexandre | FC Grünstern |
| Müller Julien | SC Aegerten Brügg |
| Perez Lopez Sergio | FC Länggasse |
| Rajasingam Sivanujaan | SV Lyss |
| Reci Arben | SC Jegenstorf |
| Ruefer David | FC Länggasse |
| Sacino Luca | FC Biel-Bienne 1896 |
| Schertenleib Roger | SV Lyss |
| Sederino Luca | FC Länggasse |
| Selimaj Yll | FC Nidau |
| Selmanaj Dardan | FC Täuffelen |
| Siegenthaler Dylan | FC Ostermundigen |
| Stalder Julien | FC La Neuveville-Lamboing |
| Streit Wanja | FC Grünstern |
| Studer Dominik | SC Grafenried |
| Tebib Julien | FC Nidau |
| van Beek Quentin | FC Nidau |
| Vasanthanathan Darshanen | FC Länggasse |
| Vonäsch Mathieu | FC Grünstern |
| Wiedenmayer Dominic | FC Zollikofen |
| Winkelmann Roy | FC Täuffelen |
| Wyler Lenny | FC Zollikofen |
| Zambrano Joel | SV Lyss |
| Zimmermann Jan | SV Lyss |
| Zwicker Louis | SC Ittigen |